KURUMSAL

PATOMED Patoloji Laboratuvarı  1997 ' de  İstanbul' da  Dr. Onat Akın tarafından kurulmuş ve  faaliyetine başlamıştır. İlk yıllarda Nişantaşı ve İstanbul merkezindeki hastane ve muayenehanelere hizmet veren laboratuar ilerleyen yıllar içinde hizmet ağını genişleterek İstanbul' un tüm bölgelerine ulaşmış durumdadır.

 

PATOMED Laboratuarı 2000' li yıllardan itibaren ise profesyonel kargo sistemleri ile spesimen transportasyonu sağlayarak İstanbul dışından ve Türkiye' nin en uzak illerinden gelen spesimenleri işleme alıp , incelemektedir.

 

PATOMED Laboratuarı kurumsal bir yapı ile çalışmakta, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi ihtisaslı Dr. Adnan Erim mesul müdürlüğünde medikal kadro ile üstün tıbbi hizmet vermektedir.

 

Laboratuar içinde Histoteknoloji ve Sitoloji Bölümü, Tıbbi Sekreterya, Kurumsal İlişkiler Departmanı, Motorize ve Yaya Kuryeler Bölümü, Mutfak ve Teknik İşler Destek Birimleri bulunmakta, Muhasebe ve  Koordinasyon  profesyonel bir yönetim ile işletilmektedir.

 

Kurum Personeli, Tıbbi Sekreterya, Laboratuar Teknikerleri ve Kuryeler sürekli denetlenmekte ve periodikal olarak kurumiçi mesleki eğitim almaktadırlar.

 

Laboratuar tıbbi kalite standardizasyonu ise A.B.D.' den  ASCP ( American Society for Clinical Pathology )  tarafından sunulan yıllık periodik testler ile yapılmaktadır.

 

Detaylı bilgi ve kurumsal hizmet için lütfen telefon (0212) 234 08 52  veya e-mail ( kurumsal@patomed.com ) vasıtasıyla Kurumsal İlişkiler Bölümü ile irtibata geçiniz. 

American Society for Clinical Pathology
TANITIM TESTLER KURUMSAL DR. ONAT AKIN AKADEMİK İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM


©2024 PATOMED
Tüm Hakları Saklıdır / All Rights Reserved
Gürsel Mah. Darülaceze Cad. Ekşioğlu İş Merkezi Kat:3 No: 36 D:4 Okmeydanı – İSTANBUL
Tel: +90 (212) 234 08 52 - Faks: +90 (212) 234 08 54
info@patomed.com